Subaru Forester

Subaru Forester je vůz s důrazem na funkčnost a jasnost. ...

Obyvatel lesu, přibližně tak zní volný překlad třídy automobilů Forester japonské automobilky Subaru. První model vozu Subaru Forester byl vyroben v roce 1997 a zanedlouho již patřil k nejoblíbenějším SUV jak mezi uživateli, tak hodnotícími odborníky. Subaru Forester přirozeně prodělal během své dvacetileté existence řadou změn z hlediska celkového vývoje i trendů mezi zákazníky, nicméně v jádru zůstává stále stejný.

Ve své cenové třídě nemá Subaru Forester konkurenci. V případě kvality jízdních vlastností se mu běžné vozy SUV nemohou rovnat, a to ani v terénu, ani na silnici. Subaru Forester možná na první pohled nepůsobí jako ztělesnění elegance a přepychu, přesto má jeho hranatá karoserie styl a narozdíl od různých výstřelků neurazí ani po dvaceti letech. Interiér Subaru Forester je na tom podobně, i když v rámci nové generace se zdá být mnohem krásnější.

Subaru Forester je vůz s důrazem na funkčnost a jasnost. Jízda v Subaru Forester je pohodlná a pro svému řidiči neskýtá žádné problémy. Hledáte-li osvědčené SUV za přijatelnou cenu, které nezklame v náročných přírodních podmínkách a nebude příliš obtížné na ovládání ani ve městě, Subaru Forester patří jednoznačně na čelná místa ve vašem výběru.

Subaru Forester – Odkazy

Zatím bez odkazů.

Auta SUV > Subaru Forester

Fotky a obrázky

Informace o terénních a SUV autech na auta-suv.cz jsou aktuální pro rok 2018.

Terms of Use, Reklama, auta-suv.cz

RSS