Peugeot 4007

Kvalitní jízda je zaručena jak v náročném terénu, tak na silnici ve městech. ...

Je Peugeot 4007 prvním vozem třídy SUV této francouzské značky, nebo není? Odpověď na tuto otázku zaměstnala bezpočet odborníků, a to nejen v České republice. Nakonec se našel kompromis; i když Peugeot vyráběl SUV již v osmdesátých letech, činil tak pouze pro armádu, takže Peugeot 4007 je skutečně prvním SUV pro civilní zákazníky v historii.

Nic na tom nemění ani skutečnost, že výrobce Mitsubishi přišel dříve s Mitshubishi Outlander a že Citroën se zase pyšní s Citroën C-Crosser, Peugeot 4007 je tady. A rozhodně se nejedná o krok vedle. Peugeot 4007 nepobral tolik elegantnosti, jakou má C-Crosser, ale rozhodně se v něm řídí lépe než v Outlanderovi. Jízdní vlastnosti jsou více než dobré. Kvalitní jízda je zaručena jak v náročném terénu, tak na silnici ve městech.

Peugeot 4007 je zřejmě nejnovějším přírůstkem na poli luxusních SUV. Na trh byl uveden v roce 2008. Přesto si okamžitě našel své zákazníky, a to samozřejmě ne pouze ve Francii. Hledáte-li francouzský styl s japonskou kvalitou, Peugeot 4007 je tu pro vás.

Peugeot 4007  – Odkazy

Zatím bez odkazů.

Auta SUV > Peugeot 4007

Fotky a obrázky

Informace o terénních a SUV autech na auta-suv.cz jsou aktuální pro rok 2018.

Terms of Use, Reklama, auta-suv.cz

RSS