Nissan Pathfinder

Nissan Pathfinder je uzpůsoben především náročným dobrodružstvím. ...

Jednou z nejznámějších řad SUV japonské automobilky Nissan je bezesporu Nissan Pathfinder. Ačkoli modely této řady možná znáte spíše pod jménem Nissan Terrano, původ těchto kompaktních SUV se datuje do roku 1986, kdy byl Nissan Pathfinder poprvé uveden na americký trh. Od té doby prodělal samozřejmě mnoho změn, nicméně v základu zůstává stále stejný. Během dvou desetiletí Nissan Pathfinder se stal oblíbeným společníkem lidí po celém světě a jeho obliba neklesá ani dnes.

Nissan Pathfinder je uzpůsoben především náročným dobrodružstvím. Vyhledávaný se stal především u rodin, které rády vyjíždějí do přírody a oceňují jak jeho ohromný výkon, tak ohromný vnitřní prostor. Díky posledním inovacím ve výbavě se však nemusíte obávat ani pohybu v rušných ulicích velkoměsta. Nissan Pathfinder je zárukou bezpečí v každé situaci. I když s parkováním to určitě nebude příliš snadné.

Poslední model Nissan Pathfinder disponuje parkovací kamerou, připojením k Bluetooth s hlasovým ovládáním i inteligentním klíčem. Dále zákazníci určitě ocení inovativní 3D navigační systém, který šetří jak váš čas a palivo, tak vaše nervy. Pod kapotou se nachází 2,5 litrový dieselový motor common rail, který přesně odpovídá parametrů SUV, takže se nemusíte bát žádné silnice. Nissan Pathfinder je moderním typem SUV, na který je spolehnutí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Nissan Pathfinder  – Odkazy

Zatím bez odkazů.

Auta SUV > Nissan Pathfinder

Fotky a obrázky

Informace o terénních a SUV autech na auta-suv.cz jsou aktuální pro rok 2018.

Terms of Use, Reklama, auta-suv.cz

RSS