Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander dle očekávání nezklame v terénu, nicméně vynikající jízdní vlastnosti vykazuje také na silnici, případně ve městech. ...

Volný jako pták, přesně takhle zamýšleli projektanti vozu Mitsubishi Outlander, abyste se při jeho ovládání cítili. Japonská automobilka Mitsubishi Motors uvedla první vůz Mitsubishi Outlander v roce 2001 pod jménem Mitsubishi Airtrek. Druhá generace těchto vozů třídy SUV se objevila na trhu v roce 2005 a zde také definitivně přijala jméno, které dnes patří k nejskloňovanějším mezi zájemci a uživateli vozů SUV nejen japonských značek.

Mitsubishi Outlander kombinuje výborné jízdní vlastnosti s maximálním bezpečí. Jako takový je ideální pro rodiny s aktivním způsobem života, které se rády vydávají do vzdálených míst na různá dobrodružství. Mitsubishi Outlander dle očekávání nezklame v terénu, nicméně vynikající jízdní vlastnosti vykazuje také na silnici, případně ve městech. Základní nabídka Mitsubishi Outlander je podstatně širší než u konkurenčních značek, což jistě potěší všechny, kteří chtějí za své peníze dostat opravdu to nejlepší.

Bezpečnost je přirozeně zajištěna nejen dokonalým ovládáním, ale také stavbou karoserie z vysokopevnostní oceli, která zabrání smrtelné deformaci automobilu při střetu s jinými objekty. Zároveň nebyl omezen ani komfort posádky automobilu. K dobru lze přičíst jak celkovou odhlučněnost při jízdě, tak výborný audiosystém. Mitsubishi Outlander je téměř ideálním vozem.

Mitsubishi Outlander  – Odkazy

Zatím bez odkazů.

Auta SUV > Mitsubishi Outlander

Fotky a obrázky

Informace o terénních a SUV autech na auta-suv.cz jsou aktuální pro rok 2018.

Terms of Use, Reklama, auta-suv.cz

RSS