Land Rover Freelander

Svou oblibu si tak Land Rover Freelander získal i nejen na českých silnicích, ačkoli nepostrádá nic z vlastností typických pro SUV. ...

Nejmenší ze všech Land Roverů, tak se přezdívá vozům třídy Land Rover Freelander, které vyrábí britská automobilka Land Rover, jež je v současnosti členem indického koncernu Tata Motors Limited. Svou oblibu si tak Land Rover Freelander získal i nejen na českých silnicích, ačkoli nepostrádá nic z vlastností typických pro SUV.

Land Rover Freelander samozřejmě disponuje pohonem všech čtyř kol 4×4. Podvozek je vybaven nezávislým zavěšením kol a nechybí ani standardní čtyřkanálové ABS a ETC. Nadstandardně je vybaven Land Rover Freelander také systém HDC, který zamezuje při aktivaci samovolnému sjezdu na kluzkém povrchu. Samonosná karoserie se nese v duchu hladkých oblých tvarů, takže působí elegantně, ale robustně zároveň. Interiér rovněž nijak nevybočuje, vše je zde tak, jak má být.

Jízda v Land Rover Freelander je pohodlná, plynulá a prakticky bezproblémová. Jak již bylo řečeno, Land Rover Freelander je klasické SUV, které však narozdíl od svých větších bratříčků poměrně obstojí i v městském prostředí. Na dálnicích sice nijak nevyniká, ale to od něho patrně zákazníci ani tolik nechtějí. Nelze se divit, že Land Rover Freelander patří k nejprodávanějším vozům své třídy.

Land Rover Freelander  – Odkazy

Zatím bez odkazů.

Auta SUV > Land Rover Freelander

Fotky a obrázky

Informace o terénních a SUV autech na auta-suv.cz jsou aktuální pro rok 2018.

Terms of Use, Reklama, auta-suv.cz

RSS