Citroën C-Crosser

Citroën C-Crosser je vůz s působivým designem pro všechny druhy cest. ...

Citroën C-Crosser je prvním automobilem třídy SUV francouzské automobilky PSA Peugeot Citroën. Vyvinut byl na bázi vozu Mitsubishi Outlander, ačkoli své jméno – C-Crosser – si vypůjčil z konceptu vozu Citroën s náhonem na čtyři kola, poprvé představeného v roce 2001. Širší veřejnosti byl Citroën C-Crosser představen v roce 2007 na autosalonu v Ženevě. Tento rok také vstoupil na evropský trh.

Citroën C-Crosser je vůz s působivým designem pro všechny druhy cest. Toto luxusní SUV se může pyšnit celou řadou trumfů jako například atraktivní a prestižní design, konfiguraci míst 5 + 2 s možností jednoduché úpravy a dieselový motor HDi, který je vybavený filtrem pevných částic, a tak Citroën C-Crosser dosahuje špičkového výkonu s minimálním znečištěním životního prostředí.

Citroën C-Crosser je sice ve své podstatě rodinný vůz, který oceníte při různých výletech za dobrodružstvím, přesto na první dojem budí respekt a je neuvěřitelně elegantní. Nadto se jízda v něm nedočká žádných problémů. Pohyb je plynulý, dobře sedí na každém terénu. Citroën se opravdu vyšvihl a v případě Citroën C-Crosser se rozhodně nemá zač stydět, snad právě naopak, protože se u této francouzské automobilky tolika výborných kousků vždy nedočkáme.

Citroën C-Crosser – Odkazy

Zatím bez odkazů.

Auta SUV > Citroën C-Crosser

Fotky a obrázky

Informace o terénních a SUV autech na auta-suv.cz jsou aktuální pro rok 2018.

Terms of Use, Reklama, auta-suv.cz

RSS